Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
دبیرستان

دبیرستان دبیرستان دبیرستان

 

IB Diploma

دیپلم IB یک دوره ی دوساله تحصیلی است که در پایان می توانید دیپلم مهندسی بین المللی را کسب نمایید. دانش آموزان در این دوره برای پذیرش در دانشگاه های معتبر در سراسر دنیا و افزایش مهارت هایی جهت استفاده در شغل و حرفه خود، آماده می شوند.

 دوره ی دیپلم مهندسی بین المللی IB چیست؟

دوره دپلم مهندسی بین المللی (IB) یک دیپلم دبیرستان ارشد معتبر بین المللی است. همچنین یک دوره دو ساله ی چالش انگیز است که نخست دانش آموزان ۱۶ تا ۱۹ ساله را مورد هدف قرار می دهد. هنگامی که دانش آموزان این دوره را به اتمام می رسانند ، دارای صلاحیتی می شوند که مورد تائید دانشگاه های برتر در سراسر دنیا است.

 چرا دوره ی دیپلم IB را می خوانید؟

این دوره برای دانش آموزان فرصتی عالی برای تحصیل در یک دوره ی معتبر جهانی را فراهم می کند. اتمام موفقیت آمیز این دوره به دانش آموزان امکان دسترسی به بهترین دانشگاه های دنیا را می دهد. دانش آموزان به خاطر طیف وسیعی از موضوعات درسی ارائه شده ، ترغیب به کسب دانش می شوند. دانش آموزان با کار کردن ، به صورت فردی یا گروهی ، به روش های جالب و جدیدی ، کشف می کنند و یاد می گیرند.

 روش یادگیری

دانش آموزان ضمن تحصیل با آکادمی ما ، چیزهای بیشتری از یک مجموعه ساده ای از حقایق یاد می گیرند. دوره ی دیپلم مهندسی بین المللی ، به طور کلی دانش آموزان را برای دانشگاه آماده می کنند .

 

A-Levels

دوره ای که دانش آموزان را برای آزمون های پیشرفته آماده می کند، دوره A-Level نامیده می شود. دانشگاه های انگلستان در سراسر دنیا به عنوان برترین دانشگاه ها شناخته می شوند و دانشگاه های برتر انگلستان مستلزم پذیرش دانشجویانی است که پس از مقطع متوسطه در آزمون های A-Level قبول شده باشند.

 دوره های A-Level چه دوره هایی هستند؟

دوره هایی که دانش آموزان را برای سطح پیشرفته ، معروف به آزمون های A-Level . دوره دو ساله ، معمولا بین سنین ۱۶ تا ۱۹ سال ، آماده می کند. دوره آمادگی برای A-Level در یک کالج تخصصی مانند آکادمی بین المللی ، معروف به کالج فرم ششم ، برگزار می شود. نخستین سال کالج فرم ششم به عنوان دوره زیر ششم نامیده می شود. در حالی که سال دوم ، بالای ششم نام دارد. دانش آموزان در آزمون های کشوری در پایان سال اول و دوباره در پایان سال دوم شرکت می کنند. عملکرد مناسب در این آزمون های A-Level حساس و مهم است زیرا دانشگاه ها از نمرات A-Level برای تصمیم گیری در این مورد که کدام دانش جویان پذیرفته شوند ، استفاده می کنند.

 چرا دوره های A-Level را می گذرانید؟

داشنگاه های انگلستان به عنوان بهترین دانشگاه های دنیا شهرت دارند و یک روش استاندارد برای قبول شدن در دانشگاه ، شرکت کردن در آزمون های A-Level است. دانشجویان در این آزمون ها شرکت   می کنند تا وارد دانشگاه های برتر انگلستان شوند. همچنین نمرات بالا برای رشته های رقابتی لیسانس مانند پزشکی ، حقوق و مهندسی لازم و ضروری هستند. دوره های A-Level اغلب در دانشگاه های سراسر دنیا به عنوان موفقیتی فوق العاده شناخته شده اند. بنابراین موفقیت در این دوره ها درها را به سوی موفقیت های نامحدود می گشاید.

عملکرد عالی در دوره های نیازمند داشتن سطح بالایی در مهارت زبان انگلیسی و آگاهی از فرهنگ یادگیری برتانیایی است. میزان قابل توجهی از آموزش مستقل لازم است