Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در واشنگتن دی سی

زبان انگلیسی در واشنگتن دی سی  1

با ثبت نام در دوره های آموزش زبان در واشنگتن دی سی، رویدادهای جهانی که در پایتخت آمریکا به وقوع می پیوندند را از نزدیک دنبال کنید.

با شرکت در دوره های آموزش زبان ای اف در واشنگتن دی سی، دانشجویان در شهری قدم می گذارند که در سراسر دنیا به مقر قدرت آمریکا معروف است. آموزشگاه زبان ما در قلب شهر قرار گرفته و از فضای سبز به طول دو مایل که به نشنال مال معروف است، تنها چند قدم فاصله دارد. این پارک مرکز بسیاری از مشهورترین رویدادهای بزرگ و آثار تاریخی شهر و نیز محل برگزاری بسیاری از سخنرانی های مشهور در سطح جهانی بوده است. پایتخت آمریکا برخی از با ارزش ترین آثار تاریخی و موسسات فرهنگی کشور، از جمله موزه اسمیتسونین و عمارت نمادین کاخ سفید، را در خود جای داده است

دانشجویانی که در دوره های زبان ما ثبت نام می کنند می توانند از طریق برنامه تجارب داوطلبانه ای اف، تجربیات واقعی و بی نظیری را کسب کنند. دوره های آموزش زبان ما در واشنگتن دی سی برای آن دسته از دانشجویانی که به کارهای بین المللی در خارج از کشور علاقه دارند، دوره های ایده آلی هستند زیرا سازمان مرکزی چندین بخش از سازمان ملل متحد، از جمله بانک جهانی، در این شهر قرار دارند.

زبان انگلیسی در آتلانتا 3

زبان انگلیسی را در شهری بیاموزید که تاریخ در آن رقم می خورد

تصمیمات بزرگ در واشنگتن دی سی اخذ می شوند. رهبران سراسر دنیا در پایتخت آمریکا گرد هم می آیند تا مسیر رویداد های دنیا را تغییر دهند. ساختن تاریخ و انجام کارهای بزرگ در سطح جهانی از کارهایی است که این شهر به بهترین نحو انجام می دهد. دانشجویان ما در دوره های آموزش زبان در واشنگتن دی سی خیلی زود به دیدن کاروان های اتومبیل های تشریفاتی که در سراسر شهر در حرکت هستند، عادت می کنند. سروکار داشتن با خبرنگارها و سیاستمدارهای مشهور در این شهر امر بسیاری عادی محسوب می شود، زیرا واشنگتن دی سی مرکز تمام بخش های دولتی آمریکا است.

جمعیت دانشجویان در این شهر بسیار زیاد است، و محله های جورج تاون و آدامز مورگان مملو از بارها و بوتیک های خرید لوکس است. گذشته واشنگتن برای اهالی این شهر بسیار اهمیت دارد، اما تاریخی که در حال شکل گرفتن است بیشترین هیجان را برای این اهالی می آفریند. پس از مشاهده شور و اشتیاق موجود در مراسم معارفه رئیس جمهور یا همهمه در اطراف یک کنفرانس بین المللی، به دلیل آن پی خواهید برد.

کلمات کلیدی: , , , , ,

نادیا ساکی
بدون نظر
قراردادن دیدگاه