Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در تورنتو

زبان انگلیسی در تورنتو (1)

با آموزش دوره های زبان انگلیسی در کالج ای اف تورنتو این فرصت به شما داده می شود که شیوه زندگی آمریکای شمالی را در شهری که دارای بیشترین تنوع فرهنگی کانادامی باشد را تجربه کنید

در یکی از متنوع ترین شهرهای آمریکای شمالی تحصیل کنید. دوره های آموزش زبان انگلیسی ما در تورنتو در آموزشگاه زبان ای اف که به شیوه شیروانی بنا شده است، برگزار می شوند. ای اف تورنتو در محله مدرن کوئین وست قرار گرفته و با بوتیک ها و غذاخوری های متنوع فقط چند قدم فاصله دارد. مد برای ساکنین این محل بسیار اهمیت دارد، و تعداد اماکن خرید حتی در کنار آموزشگاه ما بی نهایت است.

ساختمان آجری و سنتی ما مجهز به یک کافه تریا و یک سالن فعالیت است و ما از این رو می توانیم به دانشجویان کمک کنیم تا در خارج از دوره های آموزش زبان انگلیسی بهترین لحظه ها را در تورنتو تجربه کنند. ای اف تورنتو از چندین پارک در ساحل دریاچه اونتاریو و محوطه دانشگاه تورنتو، که ۵۰,۰۰۰ دانشجو را در خود جای داده است، تنها چند قدم فاصله دارد.

قطب مرکزی کانادا

زبان انگلیسی در تورنتو (2)

تورنتو مرکز فرهنگی و مالی کانادا است. موج های مهاجرت اخیر باعث شکل گیری محلات و گروههای قومی مختلف در این شهر گردیده که باعث طراوت بیشتر فضای فرهنگی این شهر گردیده است. تنوع فرهنگی در تورنتو بسیار زیاد است، می توان گفت حدود نیمی از جمعیت این شهر در خارج از کانادا متولد شده اند. در شرایطی که این تنوع می تواند باعث آشفتگی شود، هزاران فرهنگ بواسطه زبان انگلیسی و طرفداری از تیم های ورزشی موردعلاقه خود در تورنتو، از قبیل میپل لیف در ورزش هاکی و بلو جیز در بیسبال، به یکدیگر پیوند خورده اند.

چشم اندازهای هنری و موسیقی تورنتو بی نظیر هستند، و محله تئاتر این شهر سومین مقام را در دنیا به خود اختصاص داده است. بعد از کلاس، دانشجویان ما می توانند در کنار دریاچه اونتاریو به پیک نیک بروند، در بوتیک های مرکز شهر ساک های خرید خود را پر کرده و از فراز برج CN به ای اف تورنتو بنگرند. در پایان هفته، مردم دسته دسته به نزدیک آبشار نیاگارا می روند تا شاهد یکی از شگفت انگیزترین آبشارهای جهان باشند. مردم کانادا بسیار خون گرم هستند و ساکنین محلی با روی باز از گفتگوهای روزمره استقبال می کنند، از این رو تورنتو مکان مناسبی برای استفاده بهینه از دوره های آموزش زبان انگلیسی محسوب می شود.

زبان انگلیسی در تورنتو (3)

کلمات کلیدی: , , , , , ,

نادیا ساکی
یک نظر
قراردادن دیدگاه
  1. [ mohammad ] گفته :

    بسیار عالی جذاب بود
    تا حدودی شگفت آور بود برای من که آشنایی با زبان انگلیسی ندارم
    امیدوارم که بتونم در کالج EF ثبت نام کنم
    با تشکر از کارشناسان محترم