Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در سنگاپور

زبان انگلیسی در سنگاپور (1)

تجربه جدید زندگی در محل تقاطع شرق و غرب را با ثبت نام در دوره های زبان انگلیسی و یا چینی ماندراین در سنگاپور داشته باشید.

زبان انگلیسی و یا چینی ماندارین را در سنگاپور بیاموزید و به گشت و گذار در چندفرهنگی ترین کلان شهر آسیایی بپردازید. سنگاپور شهری فوق مدرن است که در زنجیره ای از جزایر در جنوب شرقی آسیا واقع شده است. زبان های انگلیسی و چینی ماندارین زبان های رسمی اینجا بوده و صورت گسترده ای در سطح شهر و خیابان ها صحبت می شوند. دانشکده ی ما در قلب شهر و تنها در فاصله ی چند قدمی از کلوپ ها و مراکز تفریحی شبانه ی اسکله Boat Quay و همچنین مراکز خرید منطقه اسکله Clarke Quay واقع شده است. سواحل ماسه ای East Coast Park نیز در همین نزدیکی واقع شده اند.

دوره های زبان انگلیسی و چینی ماندارین ما در سنگاپور توسط کلاس های i Lab ، گزینه های آمادگی برای آزمون و نیز به واسطه ی حضور تعداد کم دانشجویان در هر کلاس به سطح بالایی دست یافته اند. دانشکده ی ما دارای یک سالن وسیع استراحت دانشجویی، یک تراس آفتاب گیر معروف و یک محوطه ی بازی است. دوره های زبان ای اف بر مکالمه تمرکز داشته و برقراری ارتباطی تنگاتنگ با جامعه ی محلی را به واسطه ی فاصله ی اندک تا محله ی پر رفت و آمد Chinatown و محله ی قدیمی Little India آسان ساخته است. ای اف سنگاپور محیطی کاملاً بین المللی را هم در داخل کلاس ها و هم خارج از آن به ارمغان آورده است.

کلان شهر چندفرهنگی آسیا

زبان انگلیسی در سنگاپور (2)

سنگاپور با سرعتی باورنکردنی در حال رشد است، با رستوران های جدید، آسمان خراش هایی در مرکز شهر و بوتیک های متعددی که هر روز به تعداد آن اضافه می شود. و درحالیکه روند مدرن شدن سنگاپور همواره در حال پیشرفت است، اما سنت هایی که این شهر را شکل می دهند کماکان دست نخورده باقی مانده اند. نشانه هایی از گذشته ی مستعمراتی بریتانیایی را می توان در بسیاری از ساختمان های شهری و مکان های سنتی مخصوص عبادت همچون معبد Thian Hock Keng و در سایه ی آسمان خراش های شهر مشاهده کرد.

فرهنگ ها قرن هاست که اینجا با یکدیگر ارتباط نزدیکی دارند و فرزندان مردمان چینی، مالایی و هندی با جمعیت قابل توجهی از مهاجرین غربی در هم آمیخته شده اند تا یکی از چندفرهنگی ترین مناطق شهری در سرتاسر این سیاره را بوجود آورند. جغرافیای سنگاپور به عنوان شهری که دارای یک جزیره ی اصلی و ۶۳ جزیره ی کوچک دیگر است، توسط آب هایی فیروزه ای احاطه شده است. آب و هوا در اینجا به طور یکنواختی گرمسیری است و سواحل آن با ماسه های سفید برخی از شاعرانه ترین سواحل جهان به شمار می آیند. در طول دوره ی زبان انگلیسی و یا چینی ماندارین خود در سنگاپور، سوار یک تراموای شهری شده و در مسیر خود به سمت جزیره Sentosa، که ساحلی معروف و مرکز مهمانی ای اف را در شهر است نگاهی هم به مرکز شهر بیاندازید.

زبان انگلیسی در سنگاپور (3)

کلمات کلیدی: , , , , , , ,

نادیا ساکی
یک نظر
قراردادن دیدگاه