Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در سانتا باربارا

زبان انگلیسی در سانتا باربارا 3

در دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف در سانتا باربارا ثبت نام کنید و زندگی اصیل کالیفرنیایی را در یک منطقه ساحلی زیبا تجربه کنید.

زبان انگلیسی را در سانتا باربارا بیاموزید و رویای خود در کالیفرنیا را به حقیقت تبدیل کنید. دوره های آموزش زبان ما در یک ویلای مربوط به دوره استعمار اسپانیا همراه با نمای سفید رنگ اسپانیایی و سقف قرمز رنگ برگزار می شوند. این ساختمان سنتی دارای یک حیاط دانشجویی در فضای باز، تسهیلات ورزشی و چندین سالن دانشجویی است.

ای اف سانتاباربارا در مرکز شهر و در فاصله کوتاهی از سواحل ماسه ای طلایی، رستوران های محله تاریخی لاآرکادا و مسیرهای پیاده روی کوههای سانتائینز واقع شده است. با ثبت نام در دوره های آموزش زبان انگلیسی ما در سانتا باربارا، شما در یکی از متنوع ترین نهادهای دانشگاهی از لحاظ فرهنگ و زبان تحصیل خواهید کرد. تحصیل در کنار چنین گروه گسترده ای از ملیت های مختلف متضمن فراگیری کارآمدتر زبان و یک تجربه بین المللی واقعی است.

زندگی پرجنب و جوش در ساحل کالیفرنیا

زبان انگلیسی در سانتا باربارا 2

در سانتا باربارا زندگی اصیل کالیفرنیایی حاکم است. عابران پیاده و دوچرخه سواران معمولی منظره عادی گذرگاه های ساحلی شهر را به تصویر می کشند و بدلیل دمای معتدل هوا انجام فعالیت های مختلف در فضای باز در تمام طول سال امکان پذیر است. ساکنینی که به سلامت خود اهمیت می دهند بیشتر مایل هستند از درخت موجود در حیاط خانه خود یک آواکادو بچینند و میل کنند تا اینکه سفارش غذای آماده بدهند. در سواحل سانتا باربارا شیوه زندگی سالم ساکنین مشهود است، زیرا آنها تناسب اندام دارند و به نظر می رسد که تمام اهالی موج سواری می کنند.

آموزشگاه زبان ما در سانتا باربارا بین اقیانوس آرام و پارک ملی وسیع لس پادرس قرار دارد و بهترین های کالیفرنیا را به دانشجویان خود ارائه می دهد. معمولا بعد از کلاس، دانشجویان را می توان بر فراز یک تخته موج سواری یا روی یک حوله ساحلی یافت. دور از ماسه های طلایی رنگ، شما می توانید از موقعیت مرکزی سانتا باربارا استفاده کنید و به علامت هالیوود در نزدیکی لس آنجلس نگاهی بیاندازید یا از دهانه پل گولدن گیت در سن فرانسیسکو عبور کنید.

زبان انگلیسی در سانتا باربارا 1

کلمات کلیدی:

نادیا ساکی
بدون نظر
قراردادن دیدگاه