Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در سان فرانسیسکو

زبان انگلیسی در سان فرانسیسکو 1

در دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف در سان فرانسیسکو ثبت نام کنید و از جاذبه های رومانتیک ترین شهر آمریکا لذت ببرید.

در دوره های آموزش زبان انگلیسی در سان فرانسیسکو ثبت نام و در شهری تحصیل کنید که به فرهنگ غنی و زیبایی طبیعی اش معروف است. آموزشگاه زبان انگلیسی ما در سان فرانسیسکو در محله نمادین فیشرمنز وارف واقع شده است، جاییکه دانشجویان می توانند از آنجا با تله کابین به آموزشگاه بروند یا بعد از کلاس تا فروشگاه ها و کافه های نورث بیچ نزدیک آموزشگاه پیاده روی کنند.

اگر دوره های شخصی آموزش زبان شما در سان فرانسیسکو شما را برای شرکت در آزمون تافل آماده می کنند یا اینکه برای تجارت در دوره های زبان انگلیسی شرکت می کنید، تسهیلات مدرن ای اف سان فرانسیسکو شما را در پیشرفت تحصیلی یاری خواهند داد. آموزشگاه زبان ما در سن فراسیسکو که در سمت خلیج قرار گرفته است دارای اتاق های کامپیوتر، یک سالن دانشجویی مجهز به تلویزیون، میز بیلیارد، اینترنت بی سیم WI-Fi و کلاس هایی است که چشم اندازی به سوی پل نورانی گولدن گیت و زندان ننگین جزیره آلکاتراز دارد.

زبان انگلیسی در سان فرانسیسکو 2

شهری جوانپسند و تاریخی در خلیج

عشق و رومانس در سان فرانسیسکو بی انتها است. این شهر در بین اقیانوس آرام، خلیج سان فرانسیسکو و زیبایی بکر پارک ملی گولدن گیت قرار گرفته است و با زیبایی های غیر قابل انکار خود به استقبال بازدیدکنندگان می رود. تپه های سرسبز و بی انتهای سان فرانسیسکو باعث می شوند منظره خلیج از اکثر نقاط شهر دیده شود و آب و هوای متغیر این شهر ساکنان را در یک مناظره بی پایان درباره اینکه کدام محله بهترین آب و هوا را دارد، قرار می دهد. خانه های رنگارنگ محلی در سراشیبی های تند خیابان لومبراد و تپه های سان فرانسیسکو قرار گرفته اند.

چندین نسل است که هنرمندان، کارآفرینان و رویاپردازان مسحور سان فرانسیسکو شده اند. با شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی ما در سان فرانسیسکو، به سرعت تحت تاثیر جاذبه های این شهر نمادین کالیفرنیایی قرار خواهید گرفت. شما می توانید در یک قهوه خانه در میشن با اهالی دره سیلیکون ارتباط برقرار کنید، در بهترین محله چینی ها در آمریکا غذای دیم سام بخورید، در هیت اشبری با روحیه تجددخواه خود ارتباط برقرار کنید یا در بین آثار تاریخی نوب هیل قدم بزنید. سان فرانسیسکو روحی رها دارد؛ مهم نیست شما در کجای شهر ساکن هستید، همواره با روی باز از شما استقبال خواهد شد. حتی شیرهای دریایی که در اسکله ۳۹ خلیج جمع می شوند نیز مهمان نواز هستند. البته تا وقتی که به آنها ماهی ساردین بدهید.

زبان انگلیسی در سان فرانسیسکو 3

کلمات کلیدی: , , , , , ,

نادیا ساکی
بدون نظر
قراردادن دیدگاه