Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در سن دیگو

زبان انگلیسی در سن دیگو 1

دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف در سن دیگو به دانشجویان امکان می دهد تا در دومین شهر بزرگ آمریکا از تابستان بی پایان کالیفرنیای جنوبی لذت ببرند.

زبان انگلیسی را در سن دیگو بیاموزید و زندگی در فضای باز و آرام کالیفرنیای جنوبی را تجربه کنید. دوره های ما در سن دیگو در محوطه دانشگاه بین المللی آلیانت برگزار می شوند که تا مرکز شهر و سواحل منطقه فاصله کمی دارد. این محوطه ۶۰ آکری دارای دو استخر شنا و چند زمین بازی است و از مزیت دسترسی به مسیرهای پیاده روی در کوه و یک کافه تریای آمریکایی برخوردار است.

با شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی ما در سن دیگو، دانشجویان می توانند همزمان با بهره مندی از کلاس های زبان کوچک و شخصی، زندگی در یک دانشگاه آمریکایی را تجربه کنند. دانشجویان زبان ما به محض پایان یافتن کلاس ها به جنگل های پوشیده از اکالیپتوس و سواحل جهانی مخصوص موج سواری می روند.

زیباترین شهر آمریکا

زبان انگلیسی در سن دیگو 3

سن دیگو جسورانه خود را زیبا ترین شهر آمریکا می نامد. دومین مرکز شهری بزرگ کالیفرنیا با آب و هوای نسبتا عالی و مناظر شگفت انگیز خود مشهور است. روزهای آفتابی حقیقت زندگی در سن دیگو است، و تماشای چشم اندازهای متنوع از سواحل زیبای این شهر، کوهپایه های سرسبز و محله های پوشیده از درختان نخل بسیار لذت بخش است.

دانشجویان دوره آموزش زبان ای اف در سواحلی که ساحل سن دیگو را به آغوش می کشند، ساعات زیادی را با ساکنین محلی سپری می کنند. دور از ماسه های سفید، دانشجویان می توانند حیوانات شگفت انگیزی را در باغ وحش معروف و جهانی سن دیگو تماشا کنند یا هنگام خوردن نهار در یک کافه لاهویا از منظره ساحل لذت ببرند. سی ورلد سن دیگو نیز یکی از جاذبه های معروف این شهر است چراکه بازدیدکنندگان آن به نهنگ های قاتل نزدیک می شوند. سن دیگو که در امتداد مرز مکزیک قرار گرفته، ماهیت بسیار آرام، آمریکایی و چند فرهنگی خود را حفظ کرده است. مقداری فکر کنید، ممکن است سن دیگو در اینکه خود را زیباترین شهر آمریکا می داند، محق باشد.

زبان انگلیسی در سن دیگو 2

کلمات کلیدی:

نادیا ساکی
بدون نظر
قراردادن دیدگاه