Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در ساحل میامی

زبان انگلیسی در ساحل میامی 1

در دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف در میامی بیچ ثبت نام کنید و همزمان با تقویت لهجه آمریکایی خود، آفتاب بگیرید.

در میامی بیچ و در ساختمان هنری ما زبان انگلیسی را بیاموزید و فراگیری زبان در یک محل تفریحی را تجربه کنید. آموزشگاه زبان انگلیسی ما دارای یک استخر شنای کاملا بازسازی شده با چشم انداز وسیعی از اقیانوس اطلس است. در فلوریدای جنوبی تلالو خورشید منظره زیبایی را به تصویر می کشد، و امکانات رفاهی بیشماری برای شما فراهم است از جمله کلاس های مجهز به دستگاه تهویه هوا که محیطی راحت را برای شرکت در دوره های زبان انگلیسی شخصی بوجود می آورند

دانشجویان ای اف میامی بیچ می توانند کمی ماسه همراه خود به داخل کلاس بیاورند. بدلیل وجود چندین مایل ساحل اقیانوس در چند قدمی آموزشگاه زبان، قدم زدن در ساحل بخشی از برنامه روزانه محسوب می شود. در پایان کلاس، دانشجویان ای اف بر سر دوراهی قرار می گیرند و نمی دانند در ساحل آفتاب بگیرند یا در استخر شنا کنند.

ساحل جنوبی رو به اقیانوس

زبان انگلیسی در ساحل میامی 2

جدا از اینکه میامی یک شهر ساحلی آرام است، میامی به ماهیت شهری و تفریحی خود نیز می بالد. دانشجویان ای اف می توانند در گردش های مربوط به آشپزی لیتل هاوانا، مراکز شبانه رقص سالسا در مرکز شهر و یا در بازدید از مشاهیر در کلوپ های شبانه ساحل جنوبی به ساکنین محلی بپیوندند. دوره های آموزش زبان انگلیسی ما در میامی دانشجویان را از سراسر دنیا به خود جذب می کند؛ مهم نیست اهل کدام کشور باشید زیرا به سرعت در این شهر بین المللی احساس راحتی خواهید کرد.

زیبایی های طبیعی، شهر میامی را احاطه کرده است. این شهر از غرب به فلوریدا اورگلیدز می رسد که منطقه ای نیمه گرمسیری، مملو از گونه های مختلف حیات وحش است. اگر به جنوب بروید، به انتهای آمریکا یعنی فلوریدا کیز، رشته ای از هزاران جزیره ماسه ای کوچک، می رسید. سواحل میامی بی نظیر هستند، اما فرهنگ غنی و زیبایی طبیعی این شهر است که آن را تبدیل به محلی مناسب برای زندگی می کند.

زبان انگلیسی در ساحل میامی 3

کلمات کلیدی:

نادیا ساکی
بدون نظر
قراردادن دیدگاه