Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در لندن

زبان انگلیسی در لندن (2)

در دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف در لندن ثبت نام کنید و در مرکز زبان انگلیسی جهان به تحصیل بپردازید.

زبان انگلیسی را در لندن بیاموزید و خود را در مرکز جهانی هنر، مد، تجارت و سرگرمی غرق کنید. ای اف در قلب پایتخت بریتانیا واقع شده است، و از جاذبه های اصلی تیت مادرن، کاونت گاردن، لندن آی و میدان پیکادیلی تنها چند قدم فاصله دارد. در خارج از کلاس های آموزش زبان انگلیسی، شما می توانید به سالن تئاتر وست اند در نزدیکی آموزشگاه بروید و به تماشای تئاتر بنشینید، به فروشگاه های دپارتمان و بوتیک های لوکس در نایتسپرینگ سری بزنید، و به بارها و کلوپ های ناتینگ هیل بروید. این مکان ها بهترین نمای لندن مرکزی را به شما نشان می دهد.

آموزشگاه لندن ما که به تازگی بازسازی شده است در یک ساختمان بی نظیر مربوط به دوره ویکتوریا قرار دارد. ای اف لندن در میان خیابان های پر پیچ و خم و خانه های آجری محله واترلو قرار گرفته و دارای یک حیاط مشجر آرام و کافه است. برنامه کارآموزی ای اف تکمیل کننده دوره های آموزش زبان است و امکان تجربه کاری بین المللی را برای دانشجویان فراهم می کند، در عین حال دوره های آموزش زبان جهت آمادگی در آزمون برای آن دسته از دانشجویانی است که می خواهند در یک دانشگاه انگلیسی زبان ثبت نام کنند، طراحی شده است.

پایتخت زبان انگلیسی جهان

زبان انگلیسی در لندن (1)

پایتخت بریتانیای کبیر تاج دنیای انگلیسی زبان را بر سر نهاده است. نشانه های پادشاهی بریتانیا در گذشته در جای جای این شهر نمایان است، از کاخ باکینگهام و برج لندن گرفته تا موزه با شکوه بریتانیا. لندن امروزی شهری فراتر از پایتختی پادشاهی است؛ براحتی می توان بهترین های هنر، فرهنگ و ورزش اروپا را در این شهر مشاهده کرد.

زبان انگلیسی در لندن (4)

شهر قدیمی لندن به یکی از با طراوت ترین مراکز شهری دنیا تبدیل شده است. استقبال از مهاجرین باعث شده محله های تاریخی لندن ترکیب رنگارنگی از جوامع و تحت تاثیر فرهنگ های گوناگون باشد. امروز همانطور که شما می توانید یک بشقاب فیش اند چیپس در لندن پیدا کنید می توانید بهترین کاری جهان را نیز در این شهر پیدا کنید. و با وجود تاثیرات فرهنگی موجود در لندن، این شهر همچنان اصالت بریتانیایی خود را حفظ کرده است. در حقیقت، تاکسی های سیاه لندن و باجه های تلفن قرمز رنگ آن بیشتر از گذشته در چشم انداز لندن نقش دارند. در دوره های آموزش زبان انگلیسی ما در لندن ثبت نام کنید و با اتوبوس های دو طبقه قرمز رنگ این شهر به آموزشگاه بروید. در مسیر، می توانید بیگ بن، کاخ باکینگهام و مجلس را تماشا کنید. خوشبختانه برخی از ویژگی های لندن هرگز تغییر نمی کنند.

زبان انگلیسی در لندن (3)

کلمات کلیدی: , , , , , , , ,

نادیا ساکی
یک نظر
قراردادن دیدگاه
  1. [ محبوب ] گفته :

    لطفا برای ثبت نام در کالج لندن ای اف برای تابستان امسال اینجانب را راهنمایی کنید