Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در کمبریج

زبان انگلیسی در کمبریج (1)

با ثبت نام در دوره های آموزش زبان انگلیسی EF در کمبریج، در یک شهر دانشگاهی اصلی بریتانیا پا جای پای بزرگترین متفکران دنیا بگذارید.

زبان انگلیسی را در کمبریج فرابگیرید و وارد یک محیط آکادمیک برتر با قدمت چند صد ساله شوید. آموزشگاه زبان EF ما در منطقه مسکونی پوشیده از درختان سبز واقع شده است و می توان با فراغت خاطر در عرض ۱۰ دقیقه سوار بر دوچرخه از مرکز شهر به این آموزشگاه رسید. محله آرام آن محیطی ایده آل است برای تمرکز بر روی درس های زبان انگلیسی. شما می توانید با قطار در عرض ۵۰ دقیقه از لندن به کمبریج بیایید؛ دانشجویان ما اغلب در آخر هفته ها به پایتخت بریتانیا می روند و از نزدیکی آموزشگاه با این شهر استفاده می کنند.

دوره های آموزش زبان انگلیسی ما در کمبریج در یک ساختمان جذاب مربوط به دوره ویکتوریا برگزار می شوند؛ این ساختمان متعلق به EF است و توسط آن اداره می شود. این آموزشگاه زبان دارای یک باغ و حیاط خصوصی مجهز به کباب پز و تنیس روی میز و نیمکت های بزرگ است که برای تفریح و معاشرت با دوستان قبل و بعد از کلاس بسیار مناسب هستند. EF کمبریج مجهز به یک کافه تریا، سالن دانشجویی با میز بیلیارد، سالن های مطالعه و کلاس های درس مدرن است.

غرق در سنت دانشگاهی

زبان انگلیسی در کمبریج (3)

کمبریج یکی از شگفت انگیزترین شهرهای دانشجویی جهان است. ساختمان های دانشگاهی به شکل قلعه های قدیمی در یک ییلاق سرسبز انگلیسی سربرآورده اند و مرکز تاریخی شهر پر از کالج های پوشیده شده با پیچک، کوچه های سنگفرش و پل های زیبا است. از مرکز شهر کمبریج که خارج شوید به چمنزارهای حاشیه رودخانه و روستاهای سرسبز می رسید.

در اینجا تاریخ و سنت اهمیت دارد، و دانشجویان در دوره های آموزش زبان ما در کمبریج تجربه کاملی کسب خواهند کرد. با یک قایق بلم انگلیسی که در مقابل قایق های گوندولای ونیزی قرار دارد، از رود کام عبور کنید. در زمین بازی دانشگاه با دانشجویان محلی فوتبال انگلیسی بازی کنید. برای تماشای اجرای موسیقی زنده در یک سالن محلی به مرکز شهر بروید، یا در یکی از کلوپ های افسانه ای شهر آنقدر رقص و پایکوبی کنید تا احساس خستگی کنید. درست مانند نسل های گذشته، در یک کلوپ تاریخی به تبادل نظر بپردازید. هیچ چیز لذت بخش تر از پا گذاشتن جای پای فارغ التحصیلان کمبریج، از قبیل چارلز داروین، آیزاک نیوتن و جرج ششم نیست.

زبان انگلیسی در کمبریج (2)

کلمات کلیدی: , , , , ,

نادیا ساکی
بدون نظر
قراردادن دیدگاه