Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در بریستول

زبان انگلیسی در بریستول (1)

با ثبت نام در دوره های آموزش زبان انگلیسی EF در بریستول، در یک شهر بریتانیایی مفرح تحصیل کنید؛ شهری که سرشار از فرهنگ، خلاقیت و شور و هیجان جوانی است.

زبان انگلیسی را در بریستول بیاموزید و زندگی را در شهری متوسط با تمام امکانات تجربه کنید. بریستول مرکز خلاقیت است، تاریخی محلی و رنگارنگ دارد و بدلیل مجاورت با حومه زیبای انگلستان و ساحل غربی از مزایایی خاص برخوردار است. دوره های آموزش زبان ما در کویین اسکویر تاریخی شهر برگزار می شوند، آموزشگاه ما تا محله شلوغ هاربر و غذاخوری ها و بوتیک های خرید محله برادمید تنها پنج دقیقه پیاده روی دارد.

زبان انگلیسی در بریستول (2)

دوره های آموزش زبان انگلیسی در بریستول در کاستوم هاوس معروف برگزار می شوند این ساختمان توسط معمار مشهور، سیدنی سمیرک، خالق اتاق مطالعه مدور بی نظیر موجود در موزه بریتیش، طراحی شده است. آموزشگاه کاملا بازسازی شده ما دارای یک کافه تریا، استراحتگاه، و یک حیاط روباز عمومی است. وقتی که دانشجویان سر کلاس نیستند، معمولاً در زمین چمن کوئینز اسکویر به استراحت می پردازند. این پارک زیبا مرکز زندگی در بریستول است، در این محل مردم محلی برای پیک نیک و تماشای جام جهانی فوتبال روی نمایشگرهای بزرگ و یا برگزاری فستیوال بین المللی بالون در این شهر گردهم می آیند.

پایتخت خلاقیت در بریتانیا

زبان انگلیسی در بریستول (3)

بریستول سابقه ای طولانی در نبوغ دارد؛ سابقه ای که به ایجاد پل معلق کلیفتون توسط ایسامبارد کینگدم برونل باز می گردد و تا زمان هنرمند اهل بریستول، بنسکی، که خالق نقاشی های دیواری تفکر برانگیز است، ادامه دارد. این شهر بدلیل وجود دو دانشگاه سطح بالا و یک صنعت بی نظیر در زمینه فناوری پیشرفته به “شهر علم” معروف است؛ ابتکار و خلاقیت با بازده زیاد از بریستول نشات می گیرد.

شواهد دال بر منشا خلاقیت در بریستول در جای جای این شهر به چشم می خورند. یک پیاده روی ساده در بریستول خود درسی بزرگ درباره اصالت انگلیسی است. غرق در شگفتی کلیسای سنت ماری ردکلیف شوید که یک شاهکار گوتیک است و تنها چند قدم با آموزشگاه شما در بریستول فاصله دارد. تقریبا در تمام اطراف شهر می توانید برخی از جنجالی ترین و معروف ترین هنرهای خیابانی دنیا را مشاهده کنید. برای تماشای بهترین صحنه های موسیقی موجود در سراسر بریتانیا سری به کلوپ های این شهر بزنید. یا در یک غذاخوری سنتی درباره آینده بریتانیا با دانشجویان محلی رشته مهندسی به گفتگو بنشینید. بریستول ممکن است بزرگترین راز بریتانیا باشد، ولی به سرعت در حال مشهور شدن است.

زبان انگلیسی در بریستول (4)

کلمات کلیدی: , , , , , , , , ,

نادیا ساکی
۲ نظر
قراردادن دیدگاه
  1. [ محمد ] گفته :

    هزینه دوره را اعلام نمایید ممنون

  2. [ دانشوری ] گفته :

    با سلام
    جهت مشاوره رایگان و دریافت جزییات کامل با مشاوران ما تماس بگیرید.
    ۰۲۱۲۶۲۹۰۸۰۱