Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در برایتون

زبان انگلیسی در برایتون (1)با ثبت نام در دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف در برایتون، آموزش زبان را در محلی تفریحی در یک شهر آرام ساحلی مناسب برای هنرمندان و افرادی که بدنبال آفتاب هستند، تجربه کنید.

زبان انگلیسی را در برایتون بیاموزید و این شهر شیک ساحلی که به آن لندن کنار دریا گفته می شود را کشف کنید. برنامه های آموزشی ای اف در برایتون در ساختمان تاریخی آموزشگاه زبان ما با چشم انداز دریا و میادین سرسبز محله برگزار می شوند. آموزشگاه ما در محله کمپ تاون واقع شده است و با مرکز شهر چند قدم فاصله دارد؛ از آموزشگاه تا سواحل سنگی و کلاسیک نیز تنها پنج دقیقه با پای پیاده فاصله دارد.

ای اف برایتون دوره ای فراتر از دوره های آموزش زبان انگلیسی است و باعث پیشرفت افراد در تجربه یادگیری زبان می شود. ساختمان سنتی انگلیسی ما دارای کلاس های نورگیر، یک سالن دانشجویی مملو از میز بیلیارد، یک کافه تریای شلوغ و یک دفتر فعالیت های تمام وقت است. کلاس های آمادگی آزمون ما دانشجویان را برای ادامه تحصیلات عالی در بریتانیای کبیر آماده می کنند، این در حالی است که برنامه کارآموزی ای اف می تواند شما را در کسب تجربه کاری بین المللی در رشته هایی از قبیل گردشگری، بازاریابی و هنرهای رسانه ای یاری دهد.

شهر ساحلی امروزی انگلستان

زبان انگلیسی در برایتون (2)

برایتون یک شهر پویا در ساحل جنوبی انگلستان است و تا لندن تنها یک ساعت فاصله دارد ولی کماکان هویت خاص خود را حفظ کرده است. از زمانی که خانواده های سلطنتی ویکتوریایی برایتون را به عنوان محل تفریحی خود برگزیدند، این شهر افراد عالی رتبه انگلستان را همواره به سمت خود جذب کرده است. امروزه این شهر پذیرای مشاهیر، دانشجویان سه دانشگاه محلی، طراحان لندنی، هنرمندان بوهمیایی و تعداد زیادی از موج سواران است که برای تعطیلات به این شهر سفر می کنند.

مهم ترین جاذبه برایتون سواحل آن هستند که از بهترین سواحل موجود در تمام بریتانیا به شمار می آیند. در خارج از کلاس های آموزش زبان انگلیسی ما در برایتون، به اسکله شهر، مجموعه ای از گردش های تفریحی در پارک، مراکز خرید و رستوران هایی بروید که به طول بیش از ۵۰۰ متر از سواحل امتداد یافته اند. کمی از ساحل دور شوید تا براتون ماهیت شهری خود برایتان آَکار نماید. در خیابان های لینز که به طور ماهرانه ای سنگ فرش شده اند قدم بزنید؛ این منطقه یک مرکز خرید مدرن و مشابه با تمام مراکز خرید در شهر لندن است. پس از غروب خورشید از شب نشینی افسانه ای برایتون لذت ببرید و تمام شب را با رقصیدن در کنار یکی از معروف ترین دی جی هایی که تا بحال به این شهر آمده اند، سپری کنید. برای گردش می توانید به رویال پاویلیون بروید، محل با شکوهی که بیشتر به تاج محل شباهت دارد تا به کلیسای وستمینستر.

زبان انگلیسی در برایتون (3)

کلمات کلیدی: , , , , , , , , ,

نادیا ساکی
بدون نظر
قراردادن دیدگاه