Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در کلایر کالج

زبان انگلیسی در کلایر کالج (3)

زبان انگلیسی را در کالج Clare کمبریج بیاموزید و شخصا لذت زندگی دانشگاهی در بریتانیا را بچشید. همزمان با ثبت نام در دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف، در محیط فوق العاده مطبوع دومین کالج قدیمی دانشگاه کمبریج زندگی خواهید کرد. این محوطه دو آکری در میان معماری گوتیک انگلیسی سر به فلک کشیده دانشگاه قرار گرفته است، و تا سواحل رود کام تنها چند قدم فاصله دارد.

دوره های آموزش زبان انگلیسی ما در کالج Clare کمبریج در محوطه کالونی، و در یک ساختمان با شکوه مربوط به دوره ویکتوریا برگزار می شوند که دارای تسهیلات مدرن است. در ای اف، ما دوره هایی فراتر از دوره های سنتی آموزش زبان را ارائه می دهیم و کلاس های آمادگی آزمون ما دانشجویان را آماده می کند تا در آینده به تحصیلات عالیه در بریتانیا بپردازند. در خارج از کلاس های زبان ما، شما می توانید از موزه های بیشمار این شهر دیدن کنید و به غرفه های رنگارنگ مارکت هیل سری بزنید. در آخر هفته، می توانید با قطار فقط ۵۰ دقیقه در راه باشید و به لندن برسید.

زبان انگلیسی در کلایر کالج (1)

غرق در سنت دانشگاهی

کمبریج یکی از شگفت انگیزترین شهرهای دانشجویی جهان است. ساختمان های دانشگاهی به شکل قلعه های قدیمی در یک ییلاق سرسبز انگلیسی سربرآورده اند و مرکز تاریخی شهر پر از کالج های پوشیده شده با پیچک، کوچه های سنگفرش و پل های زیبا است. از مرکز شهر کمبریج که خارج شوید به چمنزارهای حاشیه رودخانه و روستاهای سرسبز می رسید.

در اینجا تاریخ و سنت اهمیت دارد، و دانشجویان در دوره های آموزش زبان ما زندگی در کمبریج را تجربه می کنند. با یک قایق بلم انگلیسی که در مقابل قایق های گوندولای ونیزی قرار دارد، از رود کام عبور کنید. در زمین بازی دانشگاه با دانشجویان محلی فوتبال انگلیسی بازی کنید. برای تماشای اجرای موسیقی زنده در یک سالن محلی به مرکز شهر بروید، یا در یکی از کلوپ های افسانه ای شهر آنقدر رقص و پایکوبی کنید تا احساس خستگی کنید. درست مانند نسل های گذشته، در یک کلوپ تاریخی به تبادل نظر بپردازید. هیچ چیز لذت بخش تر از پا گذاشتن جای پای فارغ التحصیلان کمبریج، از قبیل چارلز داروین، آیزاک نیوتن و جرج ششم نیست.

زبان انگلیسی در کلایر کالج (2)

کلمات کلیدی: , , , , ,

نادیا ساکی
بدون نظر
قراردادن دیدگاه