Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در ونکوور

زبان انگلیسی در ونکوور (1)

در دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف در ونکوور ثبت نام کرده و در شهری که همواره یکی از زیباترین و باروح ترین مناطق شهری در دنیا محسوب می شود به تحصیل بپردازید.

در آموزشگاه زبان مدرن ما زبان انگلیسی را بیاموزید و در یکی از زیباترین شهرهای دنیا زندگی را تجربه کنید. دوره های آموزش زبان انگلیسی در ونکوور در یک ساختمان میراث فرهنگی که بسیار زیباست و با ظرافت بازسازی شده است و در بین فروشگاه ها، کافه ها و موسسات هنری مرکز شهر ونکوور واقع شده است، برگزار می شوند. ای اف ونکوور در قلب محله تفریحی واقع شده است، و با اسکله نمادین و جنگل های سرسبز و باشکوه پارک استنلی چند قدم فاصله دارد.

دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف در ونکوور می تواند تمام نیازهای شما درزمینه یادگیری زبان را رفع کند، چه در زمانی که می خواهید برای شرکت در آزمون TOEFL خود را آماده کنید یا وقتی که علاقه مند هستید برای تجارت در دوره های آموزش زبان شرکت کنید.

کاملا کانادایی

زبان انگلیسی در ونکوور (3)

سنگ خراش های مدرن، کوه های برف پوش، جنگل های سرسبز و متراکم و مردم خونگرم که نشانگر فرهنگ کانادا هستند، همگی در ونکوور جمع شده اند. ونکوور در بین زیباترین شهرهای دنیا قرار دارد؛ این شهر با سواحل خوش منظره، پارک های پوشیده از درختان سرسبز و کوه های سربه فلک کشیده خود بازدیدکنندگان را به شگفتی وامی دارد.

در طی هفته، دانشجویان ما از مراکز خرید رابسون استریت و کافه های گاستون در اطراف آموزشگاه به بهترین نحو استفاده می کنند. در پایان هفته، با نمایش مجدد بازیهای المپیک زمستانی ۲۰۱۰ در بالای کوه ویستلر، پیاده روی در مسیر سرسبز بریتیش کلمبیا یا قایق سواری (کایاک) در ارکا ویلز باشکوه، رویای آنها از یک کانادای واقعی به وقوع می پیوندد. ممکن است ونکوور یک کانادای نمادین را به نمایش بگذارد، اما براستی این شهر بی نظیر است. غیر از این شهر کجا می توانید آسمان خراش های مرکز شهر، محله چینی ها، ساحل دریا، و بیشه درختان سرخ چوب را ببینید که همگی در یک شهر جمع باشند؟زبان انگلیسی در ونکوور (2)

کلمات کلیدی: , , , , , ,

نادیا ساکی
۲ نظر
قراردادن دیدگاه
  1. [ احمد خاكزاد ] گفته :

    سلام
    هزینه این دوره ها چقدر می باشد؟مثلا ونکوور

  2. [ Sheida ] گفته :

    ضمن تشکر. چنانچه برای اخذ مدرک آیلتس و ادامه ی تحصیل در مقطع دکتری زبان در ونکوور را انتخاب کنم. آیا درطول مدت آموزش زبان، نیازی به ویزا میباشد یاخیر؟؟ چون هدف اصلی من ادامه تحصیل و دریافت درجه ی دکتری میباشد. تشکر