Tehran : (+98)21-26290801

دوره های زبــان

16 کشور

دوره های آموزش زبان در 16 کشور

ادامه مطلب ..

دبیرستان

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان

ادامه مطلب ..

پیش دانشگاهی, آمادگی لیسانس

امریکا - انگلستان استرالیا - سنگاپور

ادامه مطلب ..

آمادگی فوق لیسانس

انگلستان - امریکا

ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس

ادامه مطلب ..

آمادگی دکترا

انگلستان

ادامه تحصیل در مقطع دکترا

ادامه مطلب ..
زبان انگلیسی در بریزبان

زبان انگلیسی در بریزبان (1)

 در دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف بریزبان ثبت نام کنید و زندگی در شهری را تجربه کنید که در آن زندگی تفریحی گرمسیری با حس جوانپسندانه و امروزی همخوانی دارد.

زبان انگلیسی را در بریزبان، پایتخت کوئینزلند، ایالت سان شاین استرالیا فرا بگیرید. بریزبان دارای آب و هوای نیمه گرمسیری است و در سال به طور متوسط ۲۴۵ روز آفتابی دارد. دوره های آموزش انگلیسی ما در محل تلاقی محله های وست اند و ساوت بانکز، که مرکز زندگی دانشجویی و فرهنگی شهر است، برگزار می شوند. آموزشگاه ای اف از رودخانه پرپیچ و خم بریزبان و پارک ها و سواحل حاشیه آن فاصله بسیار کمی دارد. تا مرکز خرید و شب نشینی در مرکز شهر تنها چند دقیقه فاصله است.

دوره های آموزش زبان انگلیسی ای اف بریزبان، در آموزشگاه زبان ما که در فهرست آثار ملی ثبت گردیده است، برگزار می شوند. ساختمان آرت دکوی کاملا بازسازی شده، در دهه ۱۹۲۰ بنا شده و بیشتر جذابیت و اصالت خود را حفظ کرده است. علاوه بر کلاس های درس وسیع و آزمایشگاه های کامپیوتر مدرن، ای اف بریزبان دارای یک سالن دانشجویی آرام و یک ایوان در پشت بام است که دانشجویان بین کلاس ها در آنجا آفتاب می گیرند.

دروازه ای به سوی گلد کوست

زبان انگلیسی در بریزبان (3)

بریزبان از لحاظ وسعت سومین شهر بزرگ استرالیا است، اما آب و هوای این شهر منحصر به فرد و بی بدیل است. ساکنین محلی بریزبان تا جایی که ممکن است به ساحل می آیند و از این طریق از آب و هوای این ناحیه بیشترین بهره را می برند. اهالی این شهر زندگی را به خود سخت نمی گیرند، و در بین شهرهای این کشور، اغلب بریزبان دوستانه ترین و صمیمی ترین محیط را دارد.

این شهر در امتداد رودخانه آرام بریزبان قرار گرفته است و با ساحل فاصله کمی دارد، از این رو، اطراف بریزبان محیطی کاملا استرالیایی است. گلد کوست و شهر سرفرز پارادایز، یک شهر رو به اقیانوس که زندگی در آن به اندازه نام این شهر زیبا است، در جنوب بریزبان واقع شده اند. سان شاین کوست، امتدادی از شهرهای آرام ساحلی و دارای بهترین موج ها در تمام استرالیا، کمتر از یک ساعت با ای اف بریزبان فاصله دارد. همچنین جنگل های اکالیپتوس و مانگرا در جزیره فریزر که بزرگترین جزیره ماسه ای در دنیاست، در نزدیکی این محل قرار دارند. در طی دوره های آموزش زبان انگلیسی در بریزبان، این فرصت را دارید تا به سمت شمال حرکت کنید و به عظمت دیواره بزرگ مرجانی پی ببرید. یا می توانید در بریزبان بمانید و از طلوع خورشید لذت ببرید.

زبان انگلیسی در بریزبان (2)

کلمات کلیدی: , , ,

بدون نظر
قراردادن دیدگاه